Pierwszy trening biegowy z cyklu „Zimowe Bieganie w Sercu Gdańska” za nami.

Opublikowane przez mikpolo@wp.pl w dniu

Uczestnicy, po odprawie i rozgrzewce w Sport Parku Przymorze, rozpoczęli trasę, przemierzając Park im. Ronalda Reagana, lasy w kierunku mola w Brzeźnie oraz obszar Jelitkowa.

Zakończenie biegu było pełne pozytywnych emocji, a wszyscy uczestnicy wyrazili swoje zadowolenie i entuzjazm z udziału. Organizatorzy serdecznie podziękowali wszystkim za udział i ogłosili kolejny trening biegowy, który odbędzie się 24.02 o godzinie 11.00, zbiórka ponownie w Sport Parku Przymorze, ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 13. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich miłośników biegania.

🎙️ „Pierwszy bieg zimowej edycji uważam za świetny! Zgrana i aktywna grupa dała z siebie wszystko. Dodatkowo, mieliśmy szczęście z pogodą, co sprawiło, że z przyjemnością pokonaliśmy ścieżki w Parku Reagana” – mówi Katarzyna Świtała, prowadząca bieg.

🎙️ „Razem, po energetycznej rozgrzewce, z uśmiechem na twarzy pokonaliśmy trasę, jednocześnie doładowując endorfiny. Rewelacyjna atmosfera dzisiejszego treningu to zasługa wszystkich uczestników biegu” – dodała Karolina Dubiella, prowadząca bieg.

Bieg w Parku Reagana to tylko początek serii, która ma przyciągnąć mieszkańców Gdańska i studentów z okolicznych uczelni do aktywnego uczestnictwa w zdrowym trybie życia i wspólnej rekreacji na świeżym powietrzu.

📢 „Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z entuzjazmu i zaangażowania uczestników podczas pierwszego biegu zimowej edycji 'Zimowe Bieganie w Sercu Gdańska’. Dziękujemy wszystkim za udział i zachęcamy do kontynuowania aktywność fizycznej na świeżym powietrzu! Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym biegu z cyklu 'Zimowe Bieganie w Sercu Gdańska’. Aby dołączyć do naszej zgranej społeczności, prosimy o rejestrację na stronie zimowebieganie.awfis.net. Do zobaczenia na trasie!” – dodaje Mikołaj Polak, rzecznik prasowy AWFiS w Gdańsku.

Podziękowanie dla naszych Partnerów: Urząd Miejski w Gdańsku, Totalizator Sportowy, Ergo Hestia, Radio Gdańsk oraz Trojmiasto.pl.

Zdjęcia z pierwszego biegu.

Zdjęcia. Fot. Mikołaj Polak


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *