Deszczowe Wyzwanie: Relacja z Treningu Biegowego pełnego Determinacji i Smaku Czekolady

Opublikowane przez mikpolo@wp.pl w dniu

Dzisiejszy trening biegowy na trasie Park im. Ronalda Regana – Jelitkowo okazał się wyjątkowym wyzwaniem dla nieustraszonych uczestników, którzy, mimo trudnych warunków atmosferycznych, stanęli na starcie i stawili czoła intensywnym opadom deszczu. Choć niebo było zachmurzone, a krople deszczu spadały gęsto, to duch sportowej determinacji nie opuścił żadnego z biegaczy.

Najbardziej godne podziwu było to, jak każdy z uczestników radził sobie z warunkami atmosferycznymi. Błotniste ścieżki, kałuże i chłodny deszcz nie zdołały zatrzymać ich zapału. To właśnie ci biegacze, zanurzeni w niezwykłej scenerii deszczowego treningu, udowodnili, że są największymi entuzjastami biegania i aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Po zakończeniu trasy biegowej, uczestnicy spotkali się w miejscu zbiórki, gdzie z uśmiechami na twarzach dzielili się wrażeniami. Na zakończenie tego wyjątkowego treningu czekał na nich poczęstunek w postaci aromatycznych ciasteczek czekoladowych.
Wartościowe chwile z treningu zostały uwiecznione na galerii zdjęć.

Zapraszamy na kolejny bieg rekreacyjny z cyklu „Zimowe Bieganie w Sercu Gdańska”, który odbędzie się 02.03.2024 r. na Trasie Parku im. Ronalda Reagana – Zielona Latarnia. Start o godzinie 11:00. Miejsce zbiórki to Sport Park Przymorze – koło ścianki tenisowej. Serdecznie zapraszamy!

Dziękujemy naszym Partnerom: Ergo Hestia, Totalizator Sportowy, Urząd Miejski w Gdańsku, Trojmiasto.pl oraz Radio Gdańsk.
Osoby prowadzące bieg: Katarzyna Świtała Karolina Dubiella
Organizator & Foto Mikołaj Polak/Biuro Promocji AWFiS w Gdańsku

Zdjęcia

Facebook

Instagram

Dziękujemy i do zobaczenia!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *