Zimowe Bieganie w Sercu Gdańska – relacja z czwartej sesji treningowej

Opublikowane przez mikpolo@wp.pl w dniu

W sobotę, 9 marca 2024 roku, o godzinie 11:00, odbyła się czwarta sesja treningowa biegowa z cyklu „Zimowe Bieganie w Sercu Gdańska” w Parku im. Ronalda Reagana. Spotkanie z uczestnikami miało miejsce w Sport Parku Przymorze, przy ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 13.

Podczas tego treningu wzięli udział nie tylko lokalni biegacze, ale także entuzjaści biegania spoza granic Polski. Po krótkim wprowadzeniu i rozgrzewce uczestnicy wyruszyli na trasę, przemierzając obszar Parku Reagana, tereny leśne oraz malowniczą plażę. Trasa nie tylko podkreśliła wyjątkowy krajobraz parku, ale również stanowiła wyzwanie dla biegaczy.

Serdeczne podziękowania kieruję do naszych Partnerów, uczestników, oddanych wolontariuszy i nieocenionej opieki medycznej za ich wsparcie i zaangażowanie podczas czwartego treningu biegowego w Parku im. Ronalda Reagana. Wasza obecność sprawiła, że to wydarzenie było niezapomniane.” – dodaje Mikołaj Polak, rzecznik prasowy AWFiS w Gdańsku.

Dodatkowo, serdeczne podziękowania kierujemy do Katarzyny Świtały i Karoliny Dubielli za profesjonalne poprowadzenie treningu.

Kolejna sesja treningowa została zaplanowana na 16 marca, a miejscem spotkania będzie Trójmiejski Park Krajobrazowy.
Spotykamy się o godzinie 11:00 przed głównym budynkiem AWFiS przy ul. Kazimierza Górskiego 1.

Dla najbardziej aktywnych biegaczy przewidziano nagrody, które zostaną wręczone po biegu planowanym na 23 marca 2024 roku. Dziękujemy za Waszą obecność i pasję do biegania!

Podziękowania dla naszych Partnerów: Ergo Hestia, Totalizator Sportowy, Urząd Miejski w Gdańsku, trójmiasto.pl oraz Radio Gdańsk.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *