Podsumowanie Pierwszej Edycji Zimowego Biegania: Zakończenie z pasją i zaangażowaniem.

Opublikowane przez mikpolo@wp.pl w dniu

23 marca odbyło się zakończenie pierwszej edycji Zimowego Biegania w Sercu Gdańska. Uczestnicy mieli okazję pokonać trasę o długości około 8 km, prowadzącą przez piękny Trójmiejski Park Krajobrazowy. To wydarzenie nie tylko promowało aktywność fizyczną, ale również zgromadziło entuzjastów biegania z różnych części regionu, tworząc wyjątkową atmosferę nasyconą sportową pasją.

Wyjątkowym momentem biegu było wręczenie nagród przez Rektora AWFIS, prof. dr hab. Pawła Cięszczyka, a gościem honorowym był profesor Wojciech Ratkowski. Wśród nagrodzonych znaleźli się zarówno wszyscy uczestnicy, jak i najbardziej aktywni biegacze. Partnerami wydarzenia były renomowane firmy, takie jak Trefl SA oraz Urząd Miejski w Gdańsku, które ufundowały nagrody dla uczestników.

Rzecznik prasowy AWFiS w Gdańsku, Mikołaj Polak, podkreślił znaczenie aktywności fizycznej dla zdrowia i kondycji, zachęcając do udziału w biegu oraz dołączenia do społeczności biegowej.

„Dodatkowo chciałbym wyrazić serdeczne podziękowania dla Karoliny Dubiella i Katarzyny Świtała, które profesjonalnie poprowadziły bieg, dbając o bezpieczeństwo i dobrą atmosferę uczestników. Ich zaangażowanie i entuzjazm sprawiły, że każdy bieg był wyjątkowym przeżyciem. Nie możemy zapomnieć o kluczowej roli ratownika medycznego Krzysztofa Dudzińskiego, który pełnił dyżur podczas całego wydarzenia, dbając o bezpieczeństwo uczestników i pozostając gotowym do udzielenia pomocy w każdej chwili.” – dodał rzecznik prasowy.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Rektora, prof. dr hab. Pawła Cięszczyka, Kanclerza Sławomira Polańskiego, Kwestor Edyty Staśkowiak oraz Aleksandry Jażdżewskiej – pełnomocnika ds. Promocji, oraz wszystkich pracowników AWFiS, w tym także dr. Mirosława Piątka. Ich praca przyczyniła się do sprawnego przebiegu całego Zimowego Biegania. Dziękujemy za waszą determinację i profesjonalizm!

Partnerem Wydarzenia jest: Totalizator Sportowy właściciel marki Lotto, Urząd Miejski w Gdańsku, Ergo Hestia. Partnerami medialnymi Wydarzenia są: trojmiasto.pl oraz Radio Gdańsk.

Dziękujemy za wsparcie naszego Wydarzenia.

Przede wszystkim dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i gratulujemy najbardziej aktywnym biegaczom! Do zobaczenia na trasie!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *